Forum serwisprasowy.pl - zawsze na czasie

Pełna wersja: Gdzie kupić pistolet maszynowy?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dzień dobry. Jestem zainteresowany kupnem nowego mp-40. Trochę trudno mi to znaleźć, a jak najbardziej mi na tym zależy. Ktoś wie, gdzie takie karabiny można jeszcze kupić? W moim ulubionym sklepie z militariami nie mają i mieć nie będą. Nawet zamówić dla mnie nie mogą, mimo że jestem ich stałym klientem i kupuję mnóstwo sprzętu ciągle. Może Wy tu na forum znacie kogoś, kto jeszcze sprzedaje albo sami chcielibyście się pozbyć?
Cześć. Ja naszczęście jakiś czas kupiłem swojego i się nim cieszę cały czas. Nie sprzedam za nic, za dobrze mi sluzy. Ale wejdź sobie na taniemilitaria.pl. Ja tam kupiłem i myślę, że jak dobrze poszukasz u nich na stronie, to i Ty znajdziesz i powinien się znaleźć egzemplarz dla Ciebie. Możesz zawsze zapytać, może im się akurat uda sprowadzić. A jak nie, to chociaż sobie kawałek fajnego krzesiwa kupisz, jeśli potrzebujesz. Tongue
Krzesiwa? Ale żeś wyleciał z tym krzesiwem. Nie potrzebuję, mam swoje. Chociaż w sumie fakt, że już trochę zużyte, to by się nowe przydało.
No widzisz, mówiłem.
Fakt, masz rację, to wcale nie taki głupi pomysł. Jeszcze to przemyślę. A co do tej spluwy, to sprawdziłem i rzeczywiście się okazuje, że mają. Super, szczęśliwy jestem bardzo, że mi się wreszcie udało kupić, bo naprawdę od dłuższego czasu jej szukałem i znaleźć nie mogłem. A tu proszę, wchodzę na forum, dajesz mi namiary i jest! Dzięki serdeczne.
Nie ma sprawy. Kupuj i działaj z nią, na pewno będziesz zadowolony z niej.
A to, że będę zadowolony, to wiem, bo miałem okazję już u znajomego ją testować, więc wiem, czego się spodziewać. Od dawna na to poluje, ale jak już pisałem to nigdzie nie moglem jej zupełnie znaleźć i taka straszna kiszka z tym była. A tego sklepu wcześniej w ogóle nie znałem. Może się przerzucę na kupowanie całego takiego sprzętu w necie, bo taniej i w ogóle o wiele większy wybór niż w normalnych sklepach jest. Super, jeszcze raz dzięki!
Przekierowanie