Forum serwisprasowy.pl - zawsze na czasie

Pełna wersja: Szukam dobrej hurtowni odzieżowej
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czesc! Prowadze niewielki sklep odzieżowy, ale planuje rozszerzyć nieco jego ofertę. Z tego względu szukam dobrej hurtowni, w ktorej mógłbym kupić atrakcyjną odzież. Możecie coś polecić?
Sama mam ten problem Sad Jakiej konkretnie odzieży poszukujesz? Interesują Cię hurtownie z bokserkami i bielizną męską, mogę się podzielić kilkoma namiarami.
Wielka szkoda, bo raczej interesuje mnie odzież męska. Bluzy, spodnie i koszulki. Raczej ubrania młodzieżowe, ale jeśli pojawi się coś ciekawego dla dorosłych to też to przemyślę.
To niestety w tej kwestii nie pomogę, bo mam sklep z bielizną.
A kojarzysz może hurtownię mardini.pl? Mają całkiem szeroki wybór odzieży męskiej więc myśle, że możesz coś znaleźć. Jest to hurtownia internetowa, dlatego szybko zapoznasz się z aktualną oferta.
Nie słyszałem nigdy o tej hurtowni, ale rzeczywiście ofertę mają całkiem interesującą. Przejrzałem ją dokładnie i kilka elementów chętnie bym zamówił. Nie orientujesz się, jak wygląda kwestia cen?
Ceny są różne, ale wiele produktów jest naprawdę konkurencyjnych cenowo. Proponuje wysłać zapytanie i dowiedzieć się, ile będziesz musiał zapłacić za potrzebną Ci partię odzieży. Myśle, że ie będziesz rozczarowany.
Chyba tak będzie trzeba zrobic. Mam nadzieje, że warunki cenowe będą ok. i uda mi się wreszcie znaleźc dobrą hurtownie i rozwiązać swoje problemy.
Przekierowanie