Forum serwisprasowy.pl - zawsze na czasie

Pełna wersja: Regeneracja tylnej belki… gdzie to zrobię?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
No witam. Mam Citroena C5 i od pewnego czasu coś mi nie pasowało jak jeździłem. Były jakieś skrzypienia i metaliczne dźwięki z tyłu i pojechałem w końcu do warsztatu znajomego. Powiedział mi, że trzeba dokonać wymiany lub regeneracji tylnej belki. Niestety ma taki ruch, że nie zrobi mi tego wcześniej niż za miesiąc, ale powiedział zebym poszukał na itnernecie, firm które regenerują tyle belki. Może ktoś z was zna taką firmę, która się tym zajmuje? Będę wdzięczny za wasze propozycje.
No bardzo dobrze trafiłeś mój kolego, bo ja niedawno regenerowałem tylną belkę w swoim peguocie. Podobnie jak ty, miałem skrzypienie, opony się obcierały o nadkola i niepokoiłem się i wyszła ta belka. Na szczęście, poprosiłem o jej zdemontowanie i odesłałem ją do tej firmy: tylnabelkapolska.pl/ tam potrafią regenerować tylne belki i bardzo szybko uwinęli się z zadaniem. Auto jeździ teraz dużo sprawniej niż kiedyś i przynajmniej wiem, że ktoś specjalistyczny się tym zajął. Bardzo polecam, bo jednak w dzisiejszych czasach czasem ciężko trafić na uczciwych mechaników i lepiej zwrócić się do profesjonalnej i dobrej firmy.
Całkowicie się zgadzam, dobrze, że znam teraz namiary na regenerację tylnej belki, bo odkąd mnie mój dobry kolega mechanik wykiwał to nie ufam już takim warsztatom… wolę iść do firmy uczciwej.
czyli takie skrzypienie i metaliczne dźwięki to coś z belką? Dobrze wiedzieć, bo właśnie mam takie same objawy ;/ chyba czas odwiedzić jakiś serwis, tylko kompletnie nie mam oszczędności i boję się, że dużo zapłacę za naprawę.
też musze oddać swojego peugota, bo przez te nasze zakichane drogi już belka jest uszkodzona. Uwielbiam francuskie auto, ale one często przez tragiczne drogi mają problemy z tymi belkami, a szkoda, bo cud malina się nimi jeździ
Elegancka jest ta stronka… koniecznie się do nich zgłoszę o regenerację i odnowę swojej belki, bo chyba jest tylko lekko wahacze i łożysko uszkodzone. Szkoda mi kupować same nowe sprzęty, jak można naprawić.
Dobry temacik, bo o motoryzacji zawsze dobrze jest trochę więcej się nauczyć
Przekierowanie