Forum serwisprasowy.pl - zawsze na czasie

Pełna wersja: Przeglądy kotłów w Tarnowie – czy warto?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam serdecznie. Możecie mi powiedzieć czy warto robić przeglądy pieców CO i co ile jeśli w ogóle? Mam piece od kilku lat, niby działają dobrze, żadnych problemów przez ten czas, ale ostatnio sporo o takich przeglądach słyszałem i sam nie wiem.
Nie tylko warto, ale nawet trzeba. Już nie chodzi o sprawność, ale przede wszystkim o bezpieczeństwo, z takimi kotłami nie ma żartów, a jak tak dawno tego nie robiłeś to nawet bym się nie zastanawiał. Polecam zajrzeć tutaj http://grze-je.pl/oferta/przeglady/, firma wykonuje przeglądy kotłów w Tarnowie marki Viessmann, jeśli oczywiście takie masz. Świetni fachowcy i oryginalne części zamienne, masz gwarancję fachowego serwisu.
Heh, trafiłeś, właśnie takiej marki mam kotły w swoim domu. Czyli ogólnie rozumiem, że warto. Drogo to kosztuje?
Przeglądy powinno się tak naprawdę robić regularnie przed rozpoczęciem nowego sezonu grzewczego. W ten sposób zachowujesz sprawność pieców na dłużej, instalacja będzie wyczyszczona, a i masz większą pewność, że w sezonie grzewczym nie będziesz po domu w kożuchu latał Wink
Oni ogólnie też piece Viessmann naprawiają na terenie Małopolski i robią to bardzo fachowo, zawsze części były oryginalne, mieli specjalistyczne narzędzia. Wszystko zgodnie z tym co piszą u siebie na stronie http://grze-je.pl/oferta/naprawa/. Przeglądy regularne to nie tylko większe bezpieczeństwo, ale zmniejszenie zużycia paliwa. Sprawne i konserwowane piece są ekonomiczne, uwierz mi.
Coś w tym jest, w ostatnim sezonie grzewczym coś dużo mnie kosztowało ogrzewanie, a wcale nie było mega zimy. Dzięki za informacje, będzie trzeba się z firmą skontaktować i skorzystać z ich usług. Jestem bardzo zadowolony z tych pieców i brak awarii przez lata uśpił moją czyjność.
Dzięki regularnej konserwacji pieca będziesz miał ten sposób przez jeszcze więcej lat niż myślisz, a samo serwisowanie zdecydowanie nie jest kosztowne, sam się zresztą przekonasz Wink
Przekierowanie