Forum serwisprasowy.pl - zawsze na czasie

Pełna wersja: Nie wiem jak się zabrać za pracę licencjacką – finanse, udzielicie mi wsparcia?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Kończę studia niedługo no i wiadomo, muszę napisać pracę licencjacką, z finansów, tylko ze nie wiem jak! Gdzie znajdę rozsądną pomoc za rozsądną kasę? Wie ktoś?
Ja wiem Smile. Też pisałam pracę licencjacką finanse to i moja dziedzina, więc wiem, że kieruję cię pod właściwy adres: http://twojredaktor.pl/praca-licencjacka-finanse. W pisaniu pracy pomagają profesjonaliści, którzy pomagają określić cel pracy, metody badawcze, opiszą przebieg badań, czy zredagują ich wyniki. Będziesz miała wsparcie na każdym etapie .
Ale ja nawet jeszcze nie sprecyzowałam dokładnie tematu. Już dawno promotorka mnie poganiała, żebym go jej przedstawiła wraz z bibliografią.
No widzisz, to oni ci też pomogą w określeniu tematu, dobiorą literaturę i zrobią konspekt pracy. Razem zdecydujecie, czy będzie to praca analityczna, badawcza czy opisowa a w końcu twoja praca zostanie zredagowana i sprawdzona pod względem formalnym i językowym.
No a mogę mieć pewność, że moja praca nie będzie powielała innych rozpraw? Żebym później nie miała z tym problemów, bo uczelnie to sprawdzają
Mowy nie ma, praca będzie sprawdzona antyplagiatem a ty dostaniesz świadectwo, że praca jest OK.
No to jeszcze sprawa płatności. Czy mogę płacić w ratach? Tak za dużo kasy to nie mam.
Oczywiście, że możesz płacić w ratach..
No to fajnie, poczytam sobie, pomyślę i zdecyduję.
No jasne, rozumiem Smile.
Stron: 1 2
Przekierowanie