Forum serwisprasowy.pl - zawsze na czasie

Pełna wersja: Szukam pracy w charakterze opiekunki nad osobami starszymi w Niemczech
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam. Jestem zainteresowana możliwością rozpoczęcia pracy w charakterze opiekunki nad osobami starszymi w Niemczech. Może jest tu ktoś doświadczony, kto podpowie mi jak się za ten temat zabrać? Od czego zacząć, jakich formalności należy dopilnować, gdzie szukać sprawdzonych ogłoszeń? Jestem w tym temacie kompletnie zielona, nigdy wcześniej nie robiłam rozeznania nawet w tej kwestii, więc byłabym wdzięczna za wszelką pomoc i porady od osób doświadczonych w tym temacie.
A to w Polsce osób starszych do opieki nie ma tylko za granicę trzeba wyjeżdżać? Jak ma pani takie wykształcenie to na pewno praca się taka znajdzie dla opiekunki osób starszych. Chociaż ja tam nie wiem po co starszym opiekunka, co to jak starszy to gorszy i sam sobie rady nie da? Ja jestem starszy i sobie radzę.
Niestety nie każdy ma takie szczęście jak pan i może być samodzielny we wszystkich czynnościach codziennych i sobie radzić. A ja chętnie takim osobom pomogę i jednocześnie sama zarobię na swoje życie, a w Polsce z tym jest ciężko…
A tam gadanie takie, poszukać wystarczy i wszystko się znajdzie, nawet dobrze płatną pracę w Polsce.
Gadanie czy nie gadanie, prawda jest taka, że opieka nad osobami starszymi w Niemczech to coraz popularniejsza forma zatrudnienia wśród osób z Polski i to wcale nie za darmo. Ja sama się tym zajmuję już jakiś czas i jak jesteś zielona i chcesz zacząć to polecam zajrzeć tutaj: laxocare.pl/. Znajdziesz tam dużo niezbędnych informacji oraz pomoc w znalezieniu zatrudnienia i wsparcie jakby coś się działo już na miejscu. Bardzo kompleksowe podejście do pracowników, wszystko dopilnowane i bezproblemowe, a w razie wątpliwości zawsze czekają na zgłoszenia i pytania.
Oo, fajnie to wygląda rzeczywiście! Dziękuję Ci bardzo za polecenie w takim razie, przejrzę sobie te artykuły i zapoznam się dokładniej z ich ofertą. Ale wygląda to naprawdę fajnie, dobrze być pod czyjąś opieką w takiej sytuacji Smile
Nie ma za co Smile Sama zaczynałam z LAXO Care i naprawdę bardzo polecam. Gdyby nie ich pomoc nie wiem czy udałoby mi się zacząć pracę na terenie Niemiec.
Przekierowanie