Forum serwisprasowy.pl - zawsze na czasie

Pełna wersja: Olimp goldvit mama – czy można stosować już przed zajściem w ciążę?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jak każda kobieta chciałabym wkrótce zajść w ciążę, bo latka lecą i trzeba się spieszyć. Myślę, że pod względem mentalnym jesteśmy z mężem gotowi na trudy rodzicielstwa, ale chcemy też przygotować się pod względem fizycznym. I tutaj pytanie czy preparaty wspomagające rozwój ciąży można stosować już przez zajściem w ciąże? Na rynku jest mnóstwo specyfików i chciałam się upewnić jak to wygląda.
No faktycznie muszę przyznać, że latka uciekają i czasami człowiek to nie jest w stanie zauważyć jak życie przez palce ucieka Smile)) Co do preparatów, to z tego co wiem, to dzisiaj większość z nich jest robiona w taki sposób, aby można je było stosować przynajmniej w kilku odmiennych fazach. Więc prepatraty ciążowe spokojnie zarówno w czasie ciąży można zażywać, jak i przed nią.
Temat jest bardzo delikatny więc trzeba się dobrze do wszystkiego przygotować...
Zgadza się... Jesli o mnie chodzi to ja akurat używałam olimp goldvit mama, o którym poczytać możecie więcej na przykład tutaj http://www.aptekabezrecepty24.pl/produkt...0-tabletek i to mi wystarczyło do przyjęcia całej grupy witamin. Oprócz tego zażywałam jeszcze kwas foliowy, ale to akurat chyba każda przyszła mam wie...
Nie tylko mamy o tym wiedzą Smile)) Nawet sobie drogie panie nie zdajecie sprawy jak bardzo przed zajściem w ciąże mojej żony, powiekszyła się wiedza z zakresu ciąży, porodu i macierzyństwa. Oczywiście wiadomo, że nikt mamy nie zastąpi, ale świadomy tata też się czasami przydaje...
Hehe, no jasne, że tak...
Szczerze to przyjmowanie suplementów diety to dopiero początek całego procesu wzmacniania organizmu i pomocy w dojściu do siebie po trudnym porodzie. Ja bardzo boleśnie przeżyłam cały poród i okres bezpośrednio po nim. Stosowałam przy tym boironactaearacemosa, które pomagaja zwalczać właśnie takie bóle. Jak nie słyszeliście jeszcze o tym środku to tutaj http://www.aptekabezrecepty24.pl/produkt...anulki-4-g jest więcej informacji.
Moja żona mimo bólu i tak twierdzi, że to było najpiękniejsze przeżycie w jej życiu.
Przekierowanie