Forum serwisprasowy.pl - zawsze na czasie

Pełna wersja: Gdzie znajdę najnowsze informacje o zmianach w pozycjonowaniu stron internetowych?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
cześć, szukam jakiegoś forum albo bloga gdzie znalazłabym najświeższe informacje o SEO i pozycjonowaniu stron. Wiecie takiego źródełka informacji i nowinek w zmianach google, wynikach wyszukiwania itp. Będę wdzięczna za podpowiedzi.
Chyba każdy się ze mną zgodzi ze w sumie jedyna i najważniejsza zmiana w zakresie pozycjonowania stron miała miejsce bodajże w 2013/2014 r. gdzie google zaczęło przyglądać sie uważnie manipulacjom w zakresie windowania pozycji stron w wyszukiwarce. Później raczej się nic poważnego nie działo, wiec nie wiem czy jest sens aż tak się wczuwać..
Dla mnie ma to sens, bo jestem copy zdalnym i lubie być w tym temacie na bieżąco, a ciągłe wyszukiwanie informacji na bieżąco samemu jest nurtujące i czasochłonne, dlatego szukam miejsca gdzie będzie to podane na tacy. poza tym interesuje mnie pozycjonowanie i może kiedyś bym się zatrudniła w dziale SEO jakiejś firmy.. Who now? Smile
Pozycjonowania z blogów to się raczej nie nauczysz, ale zawsze warto na bieżąco być ze zmianami. Jak chcesz pracować w seo to zacznij już dziś i idź na jakieś nawet bezpłatne praktyki do takiej firmy.
Też śledzę na bieżąco zmiany w zakresie pozycjonowania stron i seo. Ciekawe artykuły pojawiają się tu https://www.grupa-tense.pl/pozycjonowanie/news/, strona jest prowadzona na bieżąco przez ludzi którzy pozycjonowaniem zajmują się na co dzień w praktyce, więc można wychwycić najnowsze perełki. Pozycjonowanie stron internetowych to proces złożony i ciągły, a nawet najmniejsze zmiany wprowadzone w wyszukiwaniu wyników mają wpływ na rezultat pozycjonowania. Także nie musi to być jakaś rewolucja jak to miało miejsce 2014. Z resztą dobry copywriter powinien wiedzieć co w trawie piszczy, żeby jakościowo jego teksty jak najbardziej spełniały oczekiwania klienta.
Dokładnie o to mi chodziło. Nawet przy prostych tekstach zapleczowych dobrze wiedzieć w jaki sposób sa one nazwijmy to weryfikowane i czytane przez wyszukiwarkę, żeby osiągnąć jak najlepsze efekty.
Przekierowanie