Forum serwisprasowy.pl - zawsze na czasie

Pełna wersja: Bielizna korygująca.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
He wszystkim. Piszę ponieważ jestem po swojej pierwszej ciązy i to nie to ,że w jej trakcie ja jakos bardzo przytyłam. Według lekarzy przybierałam na wadze odpowiednio w stosunku co do rozwoju dziecka. Więc nie jadłam za dwóch ,ani nic. Każda z was ,która była w ciązy i ma juz za sobą poród wie ,że nasze ciało ,a zwłaszcza brzuch nie wyglądają wtedy jakbyśmy chciały ,dlatego proszę jeśli możecie to polećcie mi jakąs dobrą bieliznę taką ściagająco modelujący. Bardzo mi zależy.
Hej kochana ja mam za sobą juz dwa porody i doskonale rozumiem co masz namyśli o ,co ci chodzi i powiem szczerze ,że za każdym razem kupowałam z innego zródła taka bielizne więc nie umiem ci polecić konkretnego sklepu. Chciałam jednak napisac ,żeby cie wesprzec i spokojnie po kilku tygodniach z taką bielizna i delikatnych ćwiczeniach ciało zaczyna wracac do stanu z przed ciązy.
Dziękuje ci bardzo za wsparcie i pooc. Nawet nie wiesz jak ,to podnosi człowikea na duchu. Wracając do sedna może jakaś z was może mi polecic jakis sklep i wolałabym ogólnie ,aby był to skelp internetowy ,gdzie swobodnie zakupie taka bieliznę. Jest mi to bardzo potrzebne.
Podłanczam się pod pytanie koleżanki wyżej. Jestem dwa tygodnie po porodzie i powim szczerze czas mnie goni. Najwyższy czas zacząć używać ,tego akcesoriu.
Hej wam wszystkim. Myslę ,że mogę wam pomóc. Najlepsza bielizna korygująca jaką znam ( jet to test mój i moich kilku innych koleżanek) to ta z ,tego sklepu internetowego: https://wyprawkowy.pl/bielizna-korygujaca-195. Macie tam dostepne ,tylko dwa rodzaje ,ale to tak na prawde wszystko ,czego potrzebujecie. Po pierwsze majtki ściągające na brzuch i biodra ja musze sięprzyznać sporo przytyłam ,aż zbyt wiele w trakcie ciąży i bardzo mi pomogły kosztują 42 złote chyba.
Ja muszę powiedziec ,że używałam koszulkę korygująca dla matek karmiących z tej właśnie strony i jestem bardzo zadowolona ,a byłam na prawde w czarnej rozpaczy więc rozumiem o co wam chodzi. Jeśli chcecie coś sprawdzonego ,to kupcie tam i nie ryzykujcie.
Dziekuej wam bardzo za pomoc.
Ja tez chciałam bardzo podziękować za rady.
Przekierowanie