Forum serwisprasowy.pl - zawsze na czasie

Pełna wersja: Zawsze mi się marzył tryptyk obraz do salonu. Gdzie znajdę taki z ciekawą tematyką?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Widziałam niedawno w jakimś czasopiśmie obraz składający się z z kilku części i bardzo mi się podobał. Nie zapamiętałam tylko gdzie można taki kupić. Może ktoś z was wie, proszę bardzo o odpowiedź.
Ja też widziałam coś takiego w jakimś urzędzie. Podobało mi się, ale nie śmiałam zapytać.
A ja wiem, gdzie można kupić taki tryptyk obraz do salonu Smile. Natknęłam się na taką stronę: http://naklejkomania.eu/obrazy-5-czescio...t-508.html. i jak zaczęłam ją oglądać, to zobaczyłam te obrazy i też się w nich zakochałam. Można taki obraz powiesić właściwie wszędzie. Ten, który widać na podanej stronie jest jednym z tych, które nadają pomieszczeniu głębi. Do tego kolorystyka jest bardzo stonowana i pewnie dlatego jest w tym obrazie coś uspokajającego.
Ten, który ja widziałam był o wiele żywszy. I taki bym właśnie chciała.
Poszukaj w zakładkach, a z pewnością znajdziesz to, czego szukasz. Są różne motywy jak na przykład motywy kwiatowe. Jeśli lubisz takie polecam wrzosy lub maki. Pięknie też wyglądają na ścianie pejzaże górskie
Pewnie drogie są te obrazy, pooglądam chociaż.
No coś ty. Właśnie że są na każdą kieszeń. Do tego nie musisz ich oprawiać bo mają zadrukowane boki i od razu można je powiesić. Tak naprawdę jak ci przyjdzie ochota możesz sobie ten obraz wymienić w dowolnej chwili na inny. To drobne w porównaniu z obrazami olejnymi czy akwarelami. Tryptyki zaczynają się już od 80 zł.
One są malowane, czy reprodukcje?
Z tego co wiem jest to wysokiej jakości wydruk na płótnie w doskonalej rozdzielczości, dzięki której kolory są bardzo żywe. Nawet jak powiesisz taki obraz w nasłonecznionym pomieszczeniu i tak nie wyblaknie.
Nie wiem, czy mogłabym mieć taki, czy farby by mnie nie uczulały. Jestem niestety alergiczką i dużo rzeczy mnie uczula.
Stron: 1 2
Przekierowanie