Forum serwisprasowy.pl - zawsze na czasie

Pełna wersja: Ile tak mniej więcej kosztuje pozycjonowanie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Prowadzę w swoim mieście niewielką knajpkę i niestety obserwuję, że coraz mniej osób mnie odwiedza. Jedzenie mamy raczej dobre, korzystamy z regionalnych prodktów, a też ceny nie są wysokie. Mam po prostu wrażenie, że inna restauracja, która się otworzyła jakieś dwa miesiące temu niedaleko, ma po prostu lepszy PR. My mamy stronę, ale trudno ją się wyszukuje Poczytałem trocę na ten temat i wiem, że chodzi o pozycjonowanie, ale nie wiem, jaksię za to zabrać. Ktoś wie, ile kosztuje zlecenie takiego zadania?
Może po prostu się zepsuło coś u was a nie reklama? Dobra kuchnia sama się obroni.
Nie wiem, może. Ale nim podejmę bardziej radykalne kroki, to chciałbym najpierw spróbować popracować nad reklamą. Ulotki wydały mi się strasznie nieefektywne, a też wiem, że wiele rzeczy ja szukam przez internet.
Wszystko zależy od tego, komu to zlecasz i jak dużą masz konkurencję. Jeśli w okolicy jest więcej restauracji, które mają strony internetowe, to musisz się liczyć z tym, że może to nieco więcej kosztować. Najlepiej będzie, jak po prostu wejdziesz na stronę http://wycenpozycjonowanie.pl/. Tam dowiesz się ile tak mniej więcej właśnie kosztuje pozycjonowanie.
Przekierowanie