Forum serwisprasowy.pl - zawsze na czasie
Lampy do lokal gastronomii - Wersja do druku

+- Forum serwisprasowy.pl - zawsze na czasie (http://www.serwisprasowy.pl)
+-- Dział: Tematycznie (/dzial-tematycznie)
+--- Dział: Praca i biznes (/dzial-praca-i-biznes)
+--- Wątek: Lampy do lokal gastronomii (/w-lampy-do-lokal-gastronomii)Lampy do lokal gastronomii - digital - 12-31-2015 02:05 PM

Witam. Przenosze właśnemala gastronomie (spożywka) z jednego lokalu do drugiego, trochę wiekszego i musze zdecydować się na oświetlenie plus koniecznie zamontować jakieś wentylatory sufitowe w kuchni (łaczna powierzchnia mimo wszystko nie jest duża). Bardzo proszę o rady, co warto kupić tanim kosztem, by się sprawdziło. Pozdr.


Lampy do lokal gastronomii - BisQP - 12-31-2015 04:53 PM

Hmm trudno tak pomóc, jak się nie widzi miejsca. Keśli jest takie typowo małe a stoliki stoja przy ścianach, to bym kupił lampy ścienne, styl to już sam musisz dobrac, bo nie wiem, jak ten lokal wygląda. W innym przypadku to moża powiesić nad stolikami lampy, widziałem takie rozwiązanie w wielu knajpach, np. Sphinxie (lata temu), dobrze wygląda.


Lampy do lokal gastronomii - digital - 12-31-2015 06:21 PM

Dzięki. Ścienne nie mogą być, bo jeden długi stolik jest postawiony przy szybie zewnętrznej, wiszące będą chyba jedynym rozwiązaniem, ew. świeczki albo lampki na blacie. Poszukam w internecie, może da się gdzies zamówić tanio.