Forum serwisprasowy.pl - zawsze na czasie
Gdzie kupić pistolet maszynowy? - Wersja do druku

+- Forum serwisprasowy.pl - zawsze na czasie (http://www.serwisprasowy.pl)
+-- Dział: Wszystko co ludzkie (/dzial-wszystko-co-ludzkie)
+--- Dział: Mężczyźni (/dzial-mezczyzni)
+--- Wątek: Gdzie kupić pistolet maszynowy? (/w-gdzie-kupic-pistolet-maszynowy)Gdzie kupić pistolet maszynowy? - Sparkle - 02-05-2016 05:09 AM

Dzień dobry. Jestem zainteresowany kupnem nowego mp-40. Trochę trudno mi to znaleźć, a jak najbardziej mi na tym zależy. Ktoś wie, gdzie takie karabiny można jeszcze kupić? W moim ulubionym sklepie z militariami nie mają i mieć nie będą. Nawet zamówić dla mnie nie mogą, mimo że jestem ich stałym klientem i kupuję mnóstwo sprzętu ciągle. Może Wy tu na forum znacie kogoś, kto jeszcze sprzedaje albo sami chcielibyście się pozbyć?


Gdzie kupić pistolet maszynowy? - digital - 02-05-2016 07:24 AM

Cześć. Ja naszczęście jakiś czas kupiłem swojego i się nim cieszę cały czas. Nie sprzedam za nic, za dobrze mi sluzy. Ale wejdź sobie na taniemilitaria.pl. Ja tam kupiłem i myślę, że jak dobrze poszukasz u nich na stronie, to i Ty znajdziesz i powinien się znaleźć egzemplarz dla Ciebie. Możesz zawsze zapytać, może im się akurat uda sprowadzić. A jak nie, to chociaż sobie kawałek fajnego krzesiwa kupisz, jeśli potrzebujesz. Tongue


Gdzie kupić pistolet maszynowy? - Sparkle - 02-05-2016 09:32 AM

Krzesiwa? Ale żeś wyleciał z tym krzesiwem. Nie potrzebuję, mam swoje. Chociaż w sumie fakt, że już trochę zużyte, to by się nowe przydało.


Gdzie kupić pistolet maszynowy? - digital - 02-05-2016 12:05 PM

No widzisz, mówiłem.


Gdzie kupić pistolet maszynowy? - Sparkle - 02-05-2016 01:34 PM

Fakt, masz rację, to wcale nie taki głupi pomysł. Jeszcze to przemyślę. A co do tej spluwy, to sprawdziłem i rzeczywiście się okazuje, że mają. Super, szczęśliwy jestem bardzo, że mi się wreszcie udało kupić, bo naprawdę od dłuższego czasu jej szukałem i znaleźć nie mogłem. A tu proszę, wchodzę na forum, dajesz mi namiary i jest! Dzięki serdeczne.


Gdzie kupić pistolet maszynowy? - digital - 02-05-2016 03:47 PM

Nie ma sprawy. Kupuj i działaj z nią, na pewno będziesz zadowolony z niej.


Gdzie kupić pistolet maszynowy? - Sparkle - 02-05-2016 04:47 PM

A to, że będę zadowolony, to wiem, bo miałem okazję już u znajomego ją testować, więc wiem, czego się spodziewać. Od dawna na to poluje, ale jak już pisałem to nigdzie nie moglem jej zupełnie znaleźć i taka straszna kiszka z tym była. A tego sklepu wcześniej w ogóle nie znałem. Może się przerzucę na kupowanie całego takiego sprzętu w necie, bo taniej i w ogóle o wiele większy wybór niż w normalnych sklepach jest. Super, jeszcze raz dzięki!