Forum serwisprasowy.pl - zawsze na czasie
Szukam dobrej hurtowni odzieżowej - Wersja do druku

+- Forum serwisprasowy.pl - zawsze na czasie (http://www.serwisprasowy.pl)
+-- Dział: Ogólnie (/dzial-ogolnie)
+--- Dział: Pozostałe (/dzial-pozostale)
+--- Wątek: Szukam dobrej hurtowni odzieżowej (/w-szukam-dobrej-hurtowni-odziezowej)

Szukam dobrej hurtowni odzieżowej - pilsner87 - 02-17-2016 12:09 PM

Czesc! Prowadze niewielki sklep odzieżowy, ale planuje rozszerzyć nieco jego ofertę. Z tego względu szukam dobrej hurtowni, w ktorej mógłbym kupić atrakcyjną odzież. Możecie coś polecić?

Szukam dobrej hurtowni odzieżowej - forumowiczka - 02-17-2016 02:15 PM

Sama mam ten problem Sad Jakiej konkretnie odzieży poszukujesz? Interesują Cię hurtownie z bokserkami i bielizną męską, mogę się podzielić kilkoma namiarami.

Szukam dobrej hurtowni odzieżowej - pilsner87 - 02-17-2016 05:13 PM

Wielka szkoda, bo raczej interesuje mnie odzież męska. Bluzy, spodnie i koszulki. Raczej ubrania młodzieżowe, ale jeśli pojawi się coś ciekawego dla dorosłych to też to przemyślę.

Szukam dobrej hurtowni odzieżowej - forumowiczka - 02-17-2016 05:50 PM

To niestety w tej kwestii nie pomogę, bo mam sklep z bielizną.

Szukam dobrej hurtowni odzieżowej - HrabiIT - 02-17-2016 06:35 PM

A kojarzysz może hurtownię mardini.pl? Mają całkiem szeroki wybór odzieży męskiej więc myśle, że możesz coś znaleźć. Jest to hurtownia internetowa, dlatego szybko zapoznasz się z aktualną oferta.

Szukam dobrej hurtowni odzieżowej - pilsner87 - 02-17-2016 09:27 PM

Nie słyszałem nigdy o tej hurtowni, ale rzeczywiście ofertę mają całkiem interesującą. Przejrzałem ją dokładnie i kilka elementów chętnie bym zamówił. Nie orientujesz się, jak wygląda kwestia cen?

Szukam dobrej hurtowni odzieżowej - HrabiIT - 02-18-2016 12:06 AM

Ceny są różne, ale wiele produktów jest naprawdę konkurencyjnych cenowo. Proponuje wysłać zapytanie i dowiedzieć się, ile będziesz musiał zapłacić za potrzebną Ci partię odzieży. Myśle, że ie będziesz rozczarowany.

Szukam dobrej hurtowni odzieżowej - pilsner87 - 02-18-2016 12:37 AM

Chyba tak będzie trzeba zrobic. Mam nadzieje, że warunki cenowe będą ok. i uda mi się wreszcie znaleźc dobrą hurtownie i rozwiązać swoje problemy.