Forum serwisprasowy.pl - zawsze na czasie
Trampolina dla dziecka – czy to bezpieczne? - Wersja do druku

+- Forum serwisprasowy.pl - zawsze na czasie (http://www.serwisprasowy.pl)
+-- Dział: Wszystko co ludzkie (/dzial-wszystko-co-ludzkie)
+--- Dział: Dzieci (/dzial-dzieci)
+--- Wątek: Trampolina dla dziecka – czy to bezpieczne? (/w-trampolina-dla-dziecka-%E2%80%93-czy-to-bezpieczne)Trampolina dla dziecka – czy to bezpieczne? - Drezdenka - 02-29-2016 04:15 PM

Hej ludzie. W sklepach jest teraz wysyp różnych trampolin ogrodowych dla dzieci, które kurczę można naprawdę bardzo tanio kupić. Tak się zastanawiam tylko czy aby takie coś na pewno jest bezpieczne dla dziecka. Ktoś korzysta? Możecie powiedzieć co o tym myślicie?


Trampolina dla dziecka – czy to bezpieczne? - Prosiaczek2 - 02-29-2016 04:33 PM

po prostu jak kupujesz to zwracaj uwagę na normy jakościowe, uważam też, że nie ma co oszczędzać, niska cena czegoś takiego powinna uruchamiać czerwoną lampkę, że coś musi być nie tak. Takie moje zdanie jest. Na dzieciach się nie oszczędza.


Trampolina dla dziecka – czy to bezpieczne? - Promaga - 02-29-2016 05:14 PM

koniecznie sprawdź moja droga czy jest siatka do trampoliny, jeśli jej nie ma to dokup sobie osobno bo dzieci szaleją i naprawdę powypadają.


Trampolina dla dziecka – czy to bezpieczne? - Kalkulator - 02-29-2016 07:27 PM

Są bezpieczne, moje dzieciaki mają coś takieo na działce i nawet nie zdajesz sobie sprawy ile to radości Big Grin Muszą być solidne materiały, w szczególności mata do skakania, i koniecznie osłony na sprężyny, słupki, a do tego wspomniana wyżej siatka. Jak to wszystko jest to nie musisz się martwić.


Trampolina dla dziecka – czy to bezpieczne? - Drezdenka - 02-29-2016 09:28 PM

To chyba kupię swoim maluchom na dzień dziecka Big Grin Dzięki!