Forum serwisprasowy.pl - zawsze na czasie
Możecie mi wskazać typowe objawy alkoholizmu? - Wersja do druku

+- Forum serwisprasowy.pl - zawsze na czasie (http://www.serwisprasowy.pl)
+-- Dział: Wszystko co ludzkie (/dzial-wszystko-co-ludzkie)
+--- Dział: Zdrowie (/dzial-zdrowie)
+--- Wątek: Możecie mi wskazać typowe objawy alkoholizmu? (/w-mozecie-mi-wskazac-typowe-objawy-alkoholizmu)Możecie mi wskazać typowe objawy alkoholizmu? - Drezdenka - 03-16-2016 01:54 PM

Witam wszystkichSmile Wstyd się przyznać, ale wydaje mi się, że ostatnio mój mąż za dużo drinkuje. No wiecie, jak to jest, ma własną firmę i dużo jeździ do klientów, a potem jakiś obiadek czy kolacyjka, potem piwko i drink, no i jak wraca do domu, to też przygotowuje sobie drinka i tak dzień w dzień. Spotkaliście się może z jakimiś typowymi objawami alkoholizmu? Błagam o szybkie odpowiedzi, bo sama nie wiem czy już się bać czy może panikuję?


Możecie mi wskazać typowe objawy alkoholizmu? - GrubeNici - 03-16-2016 03:28 PM

Oj coś mi się wydaje, że niedobrze to wygląda, powinnaś zwrócić uwagę czy czy często pije sam lub czy nie może obejść się bez alkoholu albo czy nie jest agresywny. Wiem coś o tym, bo mój syn ma problemy z alkoholem.


Możecie mi wskazać typowe objawy alkoholizmu? - digital - 03-16-2016 05:55 PM

kobity, a wy co, to już facet nie może sobie spokojnie wychylic drinka po ciezkim dniu pracy, ale mi też afera. Najwazniejsze, ze gosciu pracuje i zarabia na utrzymanie rodziny.


Możecie mi wskazać typowe objawy alkoholizmu? - T.Love - 03-16-2016 07:27 PM

ty gościu to już nie jest tylko drink, niesłyszałeś że facet już codziennie musi wypić, to nie jest normalne, z tym trzeba jak najszybciej zgłosić się do specjalisty. Teraz pracuje, ale z czasem może już mu się nie będzie chciało, nie wiesz jak to jest?


Możecie mi wskazać typowe objawy alkoholizmu? - GrubeNici - 03-16-2016 09:18 PM

Misie też się wydaje, że jak facio codziennie tak popija, to ma problem alkoholowy i powinien zgłosić się gdzieś na leczenie, bo im dalej, tym będzie gorzej, sam sobie nie poradzi. Powiem wam, że alkoholizm leczenie jego powinno przebiegać pod kontrolą specjalisty, to trudny problem nie tylko dla pijącego ale i dla całej rodziny.


Możecie mi wskazać typowe objawy alkoholizmu? - BisQP - 03-16-2016 09:33 PM

Wiecie co, może i macie rację, że facet za dużo pije, ale po co zaraz iść do specjalisty, może trzeba tylko z nim porozmawiać. Nie wiem, może facet ma problemy w pracy, może brakuje mu wsparcia najbliższych. Trzeba koniecznie to wyjaśnić, a potem zastanowić się, co dalej.


Możecie mi wskazać typowe objawy alkoholizmu? - Drezdenka - 03-16-2016 10:58 PM

Dzieki wszystkim za rady, mnie tez się tak wydawało, ze to przejściowe. Rozmowa niczego nie dała, chyba sama siebie oszukiwałam, że mozejest wszystko okey. Teraz widzę że trzeba coś z tym jak najszybciej zrobić. Może nie jest za późno!