Forum serwisprasowy.pl - zawsze na czasie
Najpiękniejsza Panna Młoda. - Wersja do druku

+- Forum serwisprasowy.pl - zawsze na czasie (http://www.serwisprasowy.pl)
+-- Dział: Ogólnie (/dzial-ogolnie)
+--- Dział: Pozostałe (/dzial-pozostale)
+--- Wątek: Najpiękniejsza Panna Młoda. (/w-najpiekniejsza-panna-mloda)

Najpiękniejsza Panna Młoda. - Loteczka - 08-30-2016 09:36 AM

Cześć, witam wszystkich! Mam na imię Renata i niedługo będę pierwszy raz druhną na ślubie. To absolutnie wyjątkowe i wiele dla mnie znaczące wyróżnienie, mimo że nie jestem jedyną druhną na ślubie. Moja przyjaciółka nie mogła zdecydować spośród nas, więc wszystkie trzy będziemy druhnami. Zastanawiamy się nad prezentem ślubnym dla niej. Chcemy jej go podarować już podczas wieczoru panieńskiego, który oczywiście będzie odlotowy! Już ja się o to postaram.

Najpiękniejsza Panna Młoda. - Prostuna - 08-30-2016 12:19 PM

Może po prostu zapytajcie, co jej się przyda na przykład do mieszkania. Ja na swoim ślubie poprosiłam, by goście nie dawali mi alkoholu, książek czy kwiatów, a jakieś drobne wyposażenie do domu. I tym sposobem ze ślubu wyszłam z kilkoma tysiącami ukrytymi w kopertach oraz takimi sprzętami jak mikser, suszarka do włosów, mikrofalówka, a chrzestny zafundował mi nawet lodówkę. To jest dobry pomysł, bo pomaga się ustatkować parze młodej.

Najpiękniejsza Panna Młoda. - Drezdenka - 08-30-2016 02:58 PM

A ja uważam, że Wy jako przyjaciółki powinnyście zrobić coś, żeby jak najbardziej rozpieścić Pannę Młodą i sprawić, by ten dzień był dla niej absolutnie wyjątkowy, żeby czuła się maksymalnie szczęśliwa i najpiękniejsza. No i ‘’odlotowy’’ wieczór panieński też może być świetnym prezentem, o ile zadbacie o odpowiednie atrakcje, które również kosztują.

Najpiękniejsza Panna Młoda. - Loteczka - 08-30-2016 04:10 PM

Wynajęłyśmy między innymi limuzynę, w której napijemy się szampana Smile. Wiem, że Klara zawsze marzyła, aby się taką przejechać i sądzę, że nawet się nie spodziewa tego.

Najpiękniejsza Panna Młoda. - tygrysica - 08-30-2016 04:20 PM

Zgadzam się z tym, że powinnyście zadbać o rozpieszczenie przyjaciółki. W moim ulubionym sklepie internetowym powstała nawet specjalna zakładka z prezentami na taką okazję: bizuteria-radziszewska.pl/category/bizuteria-bizuteria-slubna. Panna młoda w takiej biżuterii będzie wyglądała oszałamiająco. I na pewno założy ją jeszcze nie raz.

Najpiękniejsza Panna Młoda. - Gabrysia - 08-30-2016 04:56 PM

Zgadzam się, można kupić naprawdę luksusową biżuterię w sklepie online . Jest to wygodna opcja dla osób, które są kapryśne i mają tendencję do chodzenia po kilku sklepach, zanim zdecydują się na coś konkretnego. Tu mamy wszystko w jednym miejscu. Ja dla Panny Młodej kupiłabym w sklepie internetowym naszyjnik ponieważ on rzuca się w oczy bardziej, niż bransoletka. I tym samym dodaje pewności siebie kobiecie.