Forum serwisprasowy.pl - zawsze na czasie
Poszukuję osób, które poprowadzą mnie przez dietę. - Wersja do druku

+- Forum serwisprasowy.pl - zawsze na czasie (http://www.serwisprasowy.pl)
+-- Dział: Wszystko co ludzkie (/dzial-wszystko-co-ludzkie)
+--- Dział: Zdrowie (/dzial-zdrowie)
+--- Wątek: Poszukuję osób, które poprowadzą mnie przez dietę. (/w-poszukuje-osob-ktore-poprowadza-mnie-przez-diete)

Poszukuję osób, które poprowadzą mnie przez dietę. - Sparkle - 12-29-2016 11:45 AM

Czy trudno będzie mi znaleźć osoby, które rozpoczną ze mną dietę i będą mnie motywować w trudnych momentach. Słyszałem, że takie wspólne odchudzanie jest dobre. Co o tym myślicie?

Poszukuję osób, które poprowadzą mnie przez dietę. - floretariat - 12-29-2016 01:22 PM

Ja uważam, że wcale tak nie jest. Zdecydwoanie bardziej polecam Ci udać się do profesjonalnej firmy, która obsługuje takie osoby zarówno pod względem praktycznym, jak i emocjonalnym.

Poszukuję osób, które poprowadzą mnie przez dietę. - digital - 12-29-2016 01:49 PM

Dokładnie, zajrzyj sobie tutaj bodysense.pl/ a szybko przekonasz się, że Twoje poszukiwania nie mają sensu. Będziesz miał dostęp do wszystkiego co Ci będzie potrzebne. Na start zostaniesz odpowiednio zmierzony i zwazony, a dalej to już będzie poczatek Waszej wspólnej pracy.

Poszukuję osób, które poprowadzą mnie przez dietę. - Loteczka - 12-29-2016 02:46 PM

Praca, praca i jeszcze raz praca. W firmie bodysense.pl nikt nie pozwoli Ci się załamać, a motywacja zawsze będzie na odpowiednim poziomie. Nawet jak w nocy poczujesz potrzebe złamania swoich postanowień, to Twój trner nie obrazi się jak do niego zadzwonisz Smile)))

Poszukuję osób, które poprowadzą mnie przez dietę. - Drezdenka - 12-29-2016 05:23 PM

No, a pokusy czekaja na nas praktycznie na każdym kroku, wiem coś o tym, bo jestem w trakcie odchudzania, jak na razie z bardzo dobrym skutkiem