Forum serwisprasowy.pl - zawsze na czasie
Doradztwo finansowe w zakresie kredytu inwestycyjnego - Wersja do druku

+- Forum serwisprasowy.pl - zawsze na czasie (http://www.serwisprasowy.pl)
+-- Dział: Tematycznie (/dzial-tematycznie)
+--- Dział: Praca i biznes (/dzial-praca-i-biznes)
+--- Wątek: Doradztwo finansowe w zakresie kredytu inwestycyjnego (/w-doradztwo-finansowe-w-zakresie-kredytu-inwestycyjnego)

Doradztwo finansowe w zakresie kredytu inwestycyjnego - HrabiIT - 03-20-2017 02:14 PM

Witam Was, drodzy Forumowicze! Jestem zainteresowany kredytem inwestycyjnym. Interesuje mnie doradztwo inwestycyjne w branży budowlanej, czy ktoś z Was jest w stanie kogoś polecić? Od doradcy oczekuję wspólnego podejścia do realizacji inwestycji tak, aby mogła ona przynieść przychód z nieruchomości. Będę wdzięczny za pomoc!!!

Doradztwo finansowe w zakresie kredytu inwestycyjnego - GrożnyGnom - 03-20-2017 05:03 PM

Witaj, polecam grupę METIS Group, dwa lata temu rozpocząłem z nimi współpracę, która trwa właściwie do dziś. Doskonałe zrozumienie potrzeb, precyzyjne uczciwe określenie sytuacji, dokładna analiza pomysłu inwestycyjnego... byłem bardzo zadowolony Wink i tak jak powiedziałem, nadal kontaktuje się z firmą w razie potrzeby. pozdrawiam

Doradztwo finansowe w zakresie kredytu inwestycyjnego - Kalkulator - 03-20-2017 05:36 PM

To prawda, firma godna zaufania... metisgroup.pl/doradztwo-finansowe/ – podsyłam link dla zainteresowanych. Bardzo doświadczony zespół. Przekonali mnie, że odpowiednie zarządzanie nieruchomością skutkuje sukcesem firmy Wink

Doradztwo finansowe w zakresie kredytu inwestycyjnego - T.Love - 03-20-2017 07:35 PM

Witam, Firma ta to doskonałe doradztwo w zaresie kredytu inwestycyjnego (metisgroup.pl/doradztwo-finansowe/kredyty-dla-firm/), w moim przypadku to był kredyt na realizację inwestycji deweloperskich. Współpracuje z bankami takimi jak BZWBK, PKOBP, Alior bank, co mysle, ze tez swiadczy o wysokim poziomie. Polecam uslugi, pozdrawiam