Forum serwisprasowy.pl - zawsze na czasie
Gdzie dobra psychoterapia poznawczo-behawioralna w Warszawie? - Wersja do druku

+- Forum serwisprasowy.pl - zawsze na czasie (http://www.serwisprasowy.pl)
+-- Dział: Wszystko co ludzkie (/dzial-wszystko-co-ludzkie)
+--- Dział: Zdrowie (/dzial-zdrowie)
+--- Wątek: Gdzie dobra psychoterapia poznawczo-behawioralna w Warszawie? (/w-gdzie-dobra-psychoterapia-poznawczo-behawioralna-w-warszawie)

Gdzie dobra psychoterapia poznawczo-behawioralna w Warszawie? - floretariat - 04-19-2017 10:44 AM

Znacie jakiś dobry gabinet? Słyszałam, że to jest dobra metoda do leczenia różnych zaburzeń i chciałabym spróbować w ten sposób pozbyć się swojej fobii

Gdzie dobra psychoterapia poznawczo-behawioralna w Warszawie? - Prostuna - 04-19-2017 11:59 AM

Nie jestem pewna czy pacjent o tym decyduje… wydaje mi się że rodzaj leczenia wybierany jest przez lekarza który stawia diagnozę

Gdzie dobra psychoterapia poznawczo-behawioralna w Warszawie? - Loteczka - 04-19-2017 12:09 PM

Polecam szukać tutaj: http://psychiatrzy.pl/psychoterapia-warszawa/. Ten ośrodek ma w swojej ofercie terapię poznawczo-behawioralną w Warszawie pewnie oczywiście wiele gabinetów ją ma ale na ich stronie możesz przeczytać, ze cechują się dużą skutecznością, bo osoby prowadzące taki typ terapii są wyspecjalizowane w tym kierunku

Gdzie dobra psychoterapia poznawczo-behawioralna w Warszawie? - floretariat - 04-19-2017 02:24 PM

Masz może w tym zakresie jakieś doświadczenia?

Gdzie dobra psychoterapia poznawczo-behawioralna w Warszawie? - Loteczka - 04-19-2017 05:23 PM

Nie jeśli chodzi o ten rodzaj terapii ale bliska mi osoba leczyła się INZPiRO z depresji i efekty były bardzo dobre. Oczywiście terapia poznawczo-behawioralna, jak możesz przeczytać na stronie ośrodka, trwa krótko bo potem człowiek jest jakby sam dla siebie terapeutą wykonując zadania przekazane przez terapeutę więc myslę że to dobry wybór jeśli masz problem na który to może pomóc

Gdzie dobra psychoterapia poznawczo-behawioralna w Warszawie? - floretariat - 04-19-2017 06:24 PM

Ok, dzięki za namiar

Gdzie dobra psychoterapia poznawczo-behawioralna w Warszawie? - Loteczka - 04-19-2017 06:45 PM

Drobiazg