Forum serwisprasowy.pl - zawsze na czasie
Olimp goldvit mama – czy można stosować już przed zajściem w ciążę? - Wersja do druku

+- Forum serwisprasowy.pl - zawsze na czasie (http://www.serwisprasowy.pl)
+-- Dział: Wszystko co ludzkie (/dzial-wszystko-co-ludzkie)
+--- Dział: Zdrowie (/dzial-zdrowie)
+--- Wątek: Olimp goldvit mama – czy można stosować już przed zajściem w ciążę? (/w-olimp-goldvit-mama-%E2%80%93-czy-mozna-stosowac-juz-przed-zajsciem-w-ciaze)

Olimp goldvit mama – czy można stosować już przed zajściem w ciążę? - Bardotka - 11-21-2017 07:46 AM

Jak każda kobieta chciałabym wkrótce zajść w ciążę, bo latka lecą i trzeba się spieszyć. Myślę, że pod względem mentalnym jesteśmy z mężem gotowi na trudy rodzicielstwa, ale chcemy też przygotować się pod względem fizycznym. I tutaj pytanie czy preparaty wspomagające rozwój ciąży można stosować już przez zajściem w ciąże? Na rynku jest mnóstwo specyfików i chciałam się upewnić jak to wygląda.

Olimp goldvit mama – czy można stosować już przed zajściem w ciążę? - Drezdenka - 11-21-2017 08:20 AM

No faktycznie muszę przyznać, że latka uciekają i czasami człowiek to nie jest w stanie zauważyć jak życie przez palce ucieka Smile)) Co do preparatów, to z tego co wiem, to dzisiaj większość z nich jest robiona w taki sposób, aby można je było stosować przynajmniej w kilku odmiennych fazach. Więc prepatraty ciążowe spokojnie zarówno w czasie ciąży można zażywać, jak i przed nią.

Olimp goldvit mama – czy można stosować już przed zajściem w ciążę? - Bardotka - 11-21-2017 10:11 AM

Temat jest bardzo delikatny więc trzeba się dobrze do wszystkiego przygotować...

Olimp goldvit mama – czy można stosować już przed zajściem w ciążę? - Prostuna - 11-21-2017 11:02 AM

Zgadza się... Jesli o mnie chodzi to ja akurat używałam olimp goldvit mama, o którym poczytać możecie więcej na przykład tutaj http://www.aptekabezrecepty24.pl/produkt/olimp-gold-vit-mama-30-tabletek i to mi wystarczyło do przyjęcia całej grupy witamin. Oprócz tego zażywałam jeszcze kwas foliowy, ale to akurat chyba każda przyszła mam wie...

Olimp goldvit mama – czy można stosować już przed zajściem w ciążę? - Kalkulator - 11-21-2017 01:24 PM

Nie tylko mamy o tym wiedzą Smile)) Nawet sobie drogie panie nie zdajecie sprawy jak bardzo przed zajściem w ciąże mojej żony, powiekszyła się wiedza z zakresu ciąży, porodu i macierzyństwa. Oczywiście wiadomo, że nikt mamy nie zastąpi, ale świadomy tata też się czasami przydaje...

Olimp goldvit mama – czy można stosować już przed zajściem w ciążę? - Bardotka - 11-21-2017 04:10 PM

Hehe, no jasne, że tak...

Olimp goldvit mama – czy można stosować już przed zajściem w ciążę? - Loteczka - 11-21-2017 05:31 PM

Szczerze to przyjmowanie suplementów diety to dopiero początek całego procesu wzmacniania organizmu i pomocy w dojściu do siebie po trudnym porodzie. Ja bardzo boleśnie przeżyłam cały poród i okres bezpośrednio po nim. Stosowałam przy tym boironactaearacemosa, które pomagaja zwalczać właśnie takie bóle. Jak nie słyszeliście jeszcze o tym środku to tutaj http://www.aptekabezrecepty24.pl/produkt/boiron-actaea-racemosa-9-ch-granulki-4-g jest więcej informacji.

Olimp goldvit mama – czy można stosować już przed zajściem w ciążę? - pilsner87 - 11-21-2017 06:05 PM

Moja żona mimo bólu i tak twierdzi, że to było najpiękniejsze przeżycie w jej życiu.