Forum serwisprasowy.pl - zawsze na czasie
Bielizna korygująca. - Wersja do druku

+- Forum serwisprasowy.pl - zawsze na czasie (http://www.serwisprasowy.pl)
+-- Dział: Ogólnie (/dzial-ogolnie)
+--- Dział: Offtopic (/dzial-offtopic)
+--- Wątek: Bielizna korygująca. (/w-bielizna-korygujaca)Bielizna korygująca. - tygrysica - 12-18-2017 09:29 AM

He wszystkim. Piszę ponieważ jestem po swojej pierwszej ciązy i to nie to ,że w jej trakcie ja jakos bardzo przytyłam. Według lekarzy przybierałam na wadze odpowiednio w stosunku co do rozwoju dziecka. Więc nie jadłam za dwóch ,ani nic. Każda z was ,która była w ciązy i ma juz za sobą poród wie ,że nasze ciało ,a zwłaszcza brzuch nie wyglądają wtedy jakbyśmy chciały ,dlatego proszę jeśli możecie to polećcie mi jakąs dobrą bieliznę taką ściagająco modelujący. Bardzo mi zależy.


Bielizna korygująca. - forumowiczka - 12-18-2017 10:28 AM

Hej kochana ja mam za sobą juz dwa porody i doskonale rozumiem co masz namyśli o ,co ci chodzi i powiem szczerze ,że za każdym razem kupowałam z innego zródła taka bielizne więc nie umiem ci polecić konkretnego sklepu. Chciałam jednak napisac ,żeby cie wesprzec i spokojnie po kilku tygodniach z taką bielizna i delikatnych ćwiczeniach ciało zaczyna wracac do stanu z przed ciązy.


Bielizna korygująca. - tygrysica - 12-18-2017 12:40 PM

Dziękuje ci bardzo za wsparcie i pooc. Nawet nie wiesz jak ,to podnosi człowikea na duchu. Wracając do sedna może jakaś z was może mi polecic jakis sklep i wolałabym ogólnie ,aby był to skelp internetowy ,gdzie swobodnie zakupie taka bieliznę. Jest mi to bardzo potrzebne.


Bielizna korygująca. - GrubeNici - 12-18-2017 01:12 PM

Podłanczam się pod pytanie koleżanki wyżej. Jestem dwa tygodnie po porodzie i powim szczerze czas mnie goni. Najwyższy czas zacząć używać ,tego akcesoriu.


Bielizna korygująca. - Drezdenka - 12-18-2017 03:45 PM

Hej wam wszystkim. Myslę ,że mogę wam pomóc. Najlepsza bielizna korygująca jaką znam ( jet to test mój i moich kilku innych koleżanek) to ta z ,tego sklepu internetowego: https://wyprawkowy.pl/bielizna-korygujaca-195. Macie tam dostepne ,tylko dwa rodzaje ,ale to tak na prawde wszystko ,czego potrzebujecie. Po pierwsze majtki ściągające na brzuch i biodra ja musze sięprzyznać sporo przytyłam ,aż zbyt wiele w trakcie ciąży i bardzo mi pomogły kosztują 42 złote chyba.


Bielizna korygująca. - Gabrysia - 12-18-2017 04:19 PM

Ja muszę powiedziec ,że używałam koszulkę korygująca dla matek karmiących z tej właśnie strony i jestem bardzo zadowolona ,a byłam na prawde w czarnej rozpaczy więc rozumiem o co wam chodzi. Jeśli chcecie coś sprawdzonego ,to kupcie tam i nie ryzykujcie.


Bielizna korygująca. - tygrysica - 12-18-2017 05:07 PM

Dziekuej wam bardzo za pomoc.


Bielizna korygująca. - GrubeNici - 12-18-2017 05:47 PM

Ja tez chciałam bardzo podziękować za rady.