Forum serwisprasowy.pl - zawsze na czasie
Opinie o odżywkach Olimp dla sportowców. - Wersja do druku

+- Forum serwisprasowy.pl - zawsze na czasie (http://www.serwisprasowy.pl)
+-- Dział: Wszystko co ludzkie (/dzial-wszystko-co-ludzkie)
+--- Dział: Zdrowie (/dzial-zdrowie)
+--- Wątek: Opinie o odżywkach Olimp dla sportowców. (/w-opinie-o-odzywkach-olimp-dla-sportowcow)Opinie o odżywkach Olimp dla sportowców. - Sparkle - 01-26-2018 04:44 AM

Od jakiegoś czasu trenuję na siłowni, dość intensywnie, ale niestety wyników brak. Co prawda zauważyłem że moja siła wzrosła, ale niestety wizualnie nic się nie zmieniło. Myślałem o uzupełnieniu diety w odżywki, kolega polecał Olimp. Nie znam się na odżywkach i prosze o opinie na ich temat, ewentualnie o pomoc czym się kierować, jakie odżywki wybierać itp.


Opinie o odżywkach Olimp dla sportowców. - digital - 01-26-2018 07:29 AM

Może zamiast brać się od razu za odżywki to pomyślałbyś o zbilanowanej diecie bogatej w białko. wiesz jak to jest z odżywkami, jedne są dobre inne przesadzone. Trzeba z nimi uważać, bo jak widze kości, którzy jadą na odżywkach niewiadomego pochodzenia, to widać po nich nie tyle rzeźbę co chorą wątrobę. Ja nie biorę żadnych odżywek a masa rośnie. Możecie się śmiać, ale kurczak i ryż naprawdę dużo dają Smile


Opinie o odżywkach Olimp dla sportowców. - Prostuna - 01-26-2018 08:40 AM

Odżywki nie są złe, wręcz przeciwnie, trzeba tylko brać je zgodnie z zaleceniami producenta i kupować ze sprawdzonych miejsc. Odżywki Olimp przyjmuję od początku mojej przygody z treningami siłowymi, bo miały dobry i bezpieczny dla zdrowia skład i jestem zadowolona. Także jeśli szukasz bezpiecznych i przede wszystkim przebadanych preparatów to odżywki Olimp zarówno proteinowe jak i preparaty przedtreningowe zdają egzamin. Osobiście kupuję w aptece internetowej aptekamini.pl/category/znane-marki-olimp, bo jest o wiele taniej i oczywiście mam pewność, że produkt który zamawiam na pewno jest w 100% bezpieczny.


Opinie o odżywkach Olimp dla sportowców. - T.Love - 01-26-2018 10:57 AM

No akurat ja do fanów supli nie należę, najlepiej czyste białko przyjmować.


Opinie o odżywkach Olimp dla sportowców. - BisQP - 01-26-2018 11:56 AM

Właśnie ostatnim czasem sporo osób na siłce pytanych o suplementy aminokwasowe i kreatyne poleca olimp. Będę musiał spróbować. Tylko nie wiem, pewnie w aptekach drogo, a u mnie na prowincji sklepów specjalistycznych brak..


Opinie o odżywkach Olimp dla sportowców. - Sparkle - 01-26-2018 02:27 PM

No własnie ja zamówiłem jednak ten olimp, poczytałem i chyba najbezpieczniejszy z tych dostępnych nazwijmy to od ręki. Apteka MINI jest apteka internetową, więc jakbyś chciał to możesz tam bez problemu zamówić z dostawa do domu, a ceny korzystniejsze niż w innych sklepach - sprawdzałem.


Opinie o odżywkach Olimp dla sportowców. - BisQP - 01-26-2018 05:20 PM

Przyjąłem, dzięki. Jeszcze myśle o kreatynie, bo na kuraku to długo nie pojadę, hehe