Forum serwisprasowy.pl - zawsze na czasie
Jaka jest kobieca tabela rozmiarów adidas? - Wersja do druku

+- Forum serwisprasowy.pl - zawsze na czasie (http://www.serwisprasowy.pl)
+-- Dział: Tematycznie (/dzial-tematycznie)
+--- Dział: Sport (/dzial-sport)
+--- Wątek: Jaka jest kobieca tabela rozmiarów adidas? (/w-jaka-jest-kobieca-tabela-rozmiarow-adidas)

Jaka jest kobieca tabela rozmiarów adidas? - tygrysica - 05-30-2019 02:00 PM

Cześć wszystkim! Pytanie o rozmiar… No właśnie, bo każda płeć ma inną tabelę i się teraz zastanawiam. Będę wdzięczna za wszystkie wskazówki związane z pomiarami stopy do Adidasa albo ogólnie ze składaniem zamówień przez Internet… Mimo wszystko w stacjonarnym sklepie wydaje mi się to trochę prostsze, bo po prostu mierzysz, pasuje lub nie, no i do kasy.

Jaka jest kobieca tabela rozmiarów adidas? - pilsner87 - 05-30-2019 03:41 PM

no nie wiem czy to jest prostsze… ja nie lubię w stacjonarnych sklepach tego szukania produktów, rozmiarów, tłoków wkoło… i natrętnych sprzedawców, którzy się co chwilę pytają, w czym mogą pomóc, a ja jeszcze nie wiem, jaki model konkretnie chcę. Wolę kupować online.

Jaka jest kobieca tabela rozmiarów adidas? - Gabrysia - 05-30-2019 04:49 PM

hej, jeśli szukasz tabeli rozmiarów to znajdziesz ją na tej stronie internetowej https://ctxsport.com/rozmiarowka-adidas/. Wszystko jest dość ładnie opisane, więc nie powinnaś mieć problemu z określeniem, jaki but dotyczy kobiet, a jakich mężczyzn.Smile Pewnie dotąd patrzyłaś w sklepie z gorszym opisem i stąd zagwozdka… Bo tak ogólnie tabela rozmiarów adidas wcale nie jest trudna do rozkminienia, przekonasz się.

Jaka jest kobieca tabela rozmiarów adidas? - tygrysica - 05-30-2019 07:01 PM

Bardzo dziękuję za konkretną pomoc! Faktycznie, tutaj jest bardzo dobrze opisane. Wcześniej jak gdzieś indziej szukałam to masakra jakaś.Big Grin

Jaka jest kobieca tabela rozmiarów adidas? - Drezdenka - 05-30-2019 09:22 PM

ja się zgadzam z kolegą wyżej, sklepy stacjonarne wcale nie są prostsze. Ja tam wolę się usiąść z kubkiem herbaty przed komputerem, pooglądać sobie w spokoju sklep z butami Nike i zamówić… kiedy chcę, jak chcę, z dostawą do domu. I nie muszę nigdzie jechać, bo po pracy to mi się już tak po ludzku po prostu nie chce! No i taki internetowy sklep z butami Nike rozwiązuje problem.Wink

Jaka jest kobieca tabela rozmiarów adidas? - tygrysica - 05-31-2019 12:19 AM

może trochę zacofana jestem, bo zawsze dotąd kupowałam w normalnych sklepach. Ale pomyślałam, że pora to zmienić. Big Grin

Jaka jest kobieca tabela rozmiarów adidas? - Kalkulator - 05-31-2019 01:01 AM

Jeszcze zależy jaki sklep konkretnie. W CTX SPORT faktycznie nie ma problemów i zakupy są przyjemne. dla mnie dużą zaletą jest darmowa dostawa po przekroczeniu pewnej kwoty i możliwość zwrotu towaru w ciągu 30 dni od zakupu.

Jaka jest kobieca tabela rozmiarów adidas? - Drezdenka - 05-31-2019 03:59 AM

no właśnie, nawet jak coś wizualnie albo wymiarowo nie pasuje, można po prostu zrobić zwrot. I takie zwroty są o wiele lepiej przyjmowane, niż w sklepach stacjonarnych.Smile